США назвали 5 стовпів “дезінформації та пропаганди” Кремля

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
дезінформації та пропаганди

“Екосистема дезінформації та пропаганди” Кремля складається з 5 основних стовпів, йдеться у новому звіті Дердепартаменту США під назвою “Основи російської екосистеми дезінформації та пропаганди”.

“Екосистема російської дезінформації та пропаганди – це сукупність офіційних, проксі та нерозподілених каналів зв’язку та платформ, які росія використовує для створення та розширення неправдивих повідомлень. Ця екосистема складається з 5 основних стовпів: офіційні урядові канали зв’язку, міжнародне мовлення, фінансоване державою, розробка проксі-джерел, використання соцмереж як зброї та дезінформація у кіберпросторі. кремль несе пряму відповідальність за розвиток цих тактик та платформ як частини свого підходу з використання інформації як зброї”, – йдеться у повідомленні.

дезінформації та пропаганди

У доповіді на 77 сторінок увага зокрема зосереджується, на тому, що москва використовує канали пропаганди для просування дезінформації про пандемію коронавірусу під час її поширення по всьому світу.

Як йдеться у дослідженні, рф “втілила у життя концепцію постійної змагальної конкуренції в інформаційному середовищі, заохочуючи розвиток дезінформаційної та пропагандистської екосистеми, яка дозволяє застосовувати різноманітні та дублюючі підходи, що підсилюють одне одного, навіть коли окремі повідомлення всередині системи здаються суперечливими”.

Автори звіту називають сім сайтів та організацій, які розповсюджують дезінформацію: The Strategic Culture Foundation Global Research, New Eastern Outlook, News Front, SouthFront, Katehon та Geopolitica.ru.

У звіті повідомляється, що у період між лютим та квітнем 2020 року вищезазначені сайти та організації розповсюджували критичну інформацію щодо Сполучених Штатів, зокрема про спалах COVID-19.

“Чотири сайти – Global Research, SouthFront, New Eastern Outlook, and Strategic Culture Foundation – публікували контент один одного 141 раз, що свідчить про можливу співпрацю цих організацій. Опублікований контент публікувався різними мовами та поширювався в різних соцмережах”, – йдеться в документі.

Читай у Google News!