Захист подав звернення до ЄСПЛ у “зв’язку з незаконним позбавленням волі” Червінського

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Адвокати полковника ССО Романа Червінського подали звернення до Європейського суду з прав людини, повідомляє МГО “Міжнародне об’єднання “Народний адвокат”.

“У зв’язку з незаконним позбавленням волі після 19 квітня 2024 року та незаконним переховуванням (тримання incommunicado) полковника Романа Червінського, адвокат Віктор Василюк, партнер ЮК “Катеринчук, Моор і партнери”, терміново подав звернення до ЄСПЛ в порядку, передбаченому Правилом 39. Ця процедура передбачає можливість Суду відреагувати на звернення невідкладно”, – йдеться в повідомленні.

Там зазначили, що вбачають загрозу здоров’ю Романа Червінського через недбале ставлення та катування під час тримання його під вартою (ненадання медичної допомоги, тримання без їжі та інше). “А з огляду на певні прецеденти, як, скажімо, видача Володимира Цемаха, видача беркутівців до рф в обхід усіх законних процедур, не виключаємо і загрозу його життю”, – наголосили в МГО.

На думку адвокатів, зловживання інструментами кримінального переслідування вже стало ганебною ознакою теперішньої влади. “Це страшенно шкодить не лише тим, які мимоволі стали жертвами порушення статті 18 Європейської конвенції, яка забороняє це робити, але шкодить і всім нам, шкодить Україні, адже є перепоною на шляху європейської інтеграції України”, – вважають в МГО.

Як повідомляється, скаргу Романа Червінського вже розглядає ЄСПЛ. 

Читай у Google News!