Шухевич може почекати? Попри прохання родини, думки українських архітекторів та митців — досі не зроблено нічого

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
shukhevych museum

«Шухевич може почекати» — так спільно постановили у високих кабінетах Львова та Києва у відповідь на мою пропозицію відбудувати музей власним коштом, пише п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

Майже два місяці минуло з 1 січня — дня, коли ворожий «шахед» орків влучив у будівлю музею — досі не зроблено нічого. Не маю жодного сумніву, що вказівку рубати під корінь пропозицію мого Фонду відновити музей Головного Командира УПА Ратуша отримала зі столиці.

Вони оголошують всілякі «міжнародні конкурси», щоб тягнути час. А ще, не дай Боже, витратять на це бюджетні кошти замість віддати їх на армію. І попри прохання родини, думки українських архітекторів та митців і просто небайдужих українців залишити музей таким, який він був до влучання російського «шахеду», мають намір ігнорувати цю вимогу через безвідповідальне політиканство.

Напевно цим діячам не очевидно, що є часи і питання, коли і в яких не залишається місця для старих політичних чвар. І якби вони керувалися саме цим простим правилом політичної єдності, то пошкоджений росіянами музей був би відновлений нашою командою до 5 березня, коли командувач дав свій останній бій та прийняв смерть за Україну.

Я вже казав і скажу ще раз. Якщо ви хочете долучитись до цього проєкту, дуже прошу: вшануймо памʼять музею всі разом і не даймо історичній памʼятці лежати під снігом, дощем та сонцем. Бо до літа там не залишиться нічого.

Я закликаю до єдності, особливо перед такою постаттю, як Роман Шухевич, ім’я якого вже давно має об’єднувати українців.

Читай у Google News!