Мендель назвала Майдан “романтикою минулих століть”, а перемогу популізму 2019 – революцією прийнятною для більшості
Зневажливі коментарі щодо Революції Гідності колишньої речниці президента Юлії Мендель у своєму літературному дебюті “Кожен із нас – президент” викликали хвилю критики у соцмережах.
Історик Радко Мокрик написав: “Не знаю, як пані Мендель, а особисто я під час “негігієнічних і холодних ночей” на Майдані зустрів найкращих людей своєї країни. Оті дискусії “на бочках” на морозі в мінус 20 градусів, з чорними руками і запахом палених шин, коли справді дрижаки хапали від холоду – це крутіше і важливіше, ніж академічні дискусії в найкращих університетах світу”.
«Те, що українці здатні проводити «негігієнічні ночі», відстоюючи свої принципи – створює глибочезну світоглядну прірву між нами і Білоруссю та росією. Це наша головна і найважливіша відмінність. І Мендель мала б за неї дякувати своїм співвітчизникам і співвітчизницям», – аналізує один із уривків книги журналістка Емма Антонюк.
Не читала, але засуджує ексрадниця міністра з інформаційної політики Юлія Каздобіна. На її думку, Майдан уособлював силу людей, їхню згуртованість.
«Є одна закономірність: коли людині бракує таланту, знань, навичок, почуття смаку, то вона компенсує цей дефіцит пафосом і накопиченням розумних термінів. Студентів і дилетантів можна навчити. А от графоманія – хвороба невиліковна. Юлія Мендель – підтвердження цього правила», – пише журналіст Дмитро Крапивенко.