Неймовірно примітивний підхід. В’ятрович прокоментував заяву Зеленського щодо проспекту Жукова

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Неймовірно примітивний підхід. В'ятрович прокоментував заяву Зеленського щодо проспекту Жукова 1

Ексочільник Інституту нацпам’яті, народний депутат від “ЄС” Володимир В’ятрович прокоментував тезу Володимира Зеленського з інтерв’ю щодо перейменування проспекту Жукова в Харкові.

“Неймовірно примітивний підхід із історичної і з політичної точки зору. З історичної точки зору треба розуміти, хто такий був Жуков, і яке жахливе відношення було в нього і до України і до українців. Це людина, яка ніколи не рахувалась із українцями. З політичної і юридичної точки зору є закон, який зобов’язані виконувати, незалежно від того, подобається він комусь чи не подобається. Коли президент України говорить: “Хай там на місцях розберуться” – це якийсь заклик до анархії. Але, на жаль це ідеологічна теза Володимира Зеленського, яка дуже легко освоюється в двох словах: “Какая разница?”.

Володимир В’ятрович також у розмові сказав, що від слів Володимира Зеленського “Какая разница?” до слів Путіна “один народ” лише один крок.

Як відомо, Зеленський заявив, що “молоде покоління Харкова вже не пам’ятає, що пов’язано з Жуковим. Де там позитив і де там негатив. Для людей зрілих він був маршал перемоги, ну хай буде там ця вулиця. Їм там на місцях зрозуміліше, як їм треба жити, по яких вулицях ходити”.

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket