Одеська міська рада відмовила у встановленні погруддя Героя України Віталія Скакуна, який підірвав разом із собою Генічеський міст – офіцер ЗСУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
odesa hero
odesa hero

Історико-топонімічна комісія при виконавчому комітеті Одеської міської ради 28 березня 2024 року відмовила у встановленні на Алеї ВМС України погруддя Героя України Віталія Скакуна. Про це написав ексректор Одеського державного університету внутрішніх справ, нині офіцер ЗСУ В’ячеслав Аброськін.

“Одним із питань порядку денного засідання комісії було – ‘Про погодження проєкту рішення щодо встановлення на Алеї ВМС України у парку Перемоги погруддя Героя України Віталія Скакуна, сапера 137 ОБМП 35 бригади ім. М. Остроградського’ за клопотанням командувача ВМС ЗС України Олексія Неїжпапи”, – написав Аброськін.

“На жаль, ані подвиг Героя, ані розуміння значущості для майбутніх поколінь, ані виступи / аргументи військових моряків вельмишановних “членів” комісії не вразили і тому ВІДМОВЛЕНО. Зауважу, що власне погруддя з білого мармуру за кошти волонтерів та небайдужих простих людей уже виготовлено”, – резюмував він.

Як відомо, Віталій Скакун був морським піхотинцем, який підірвав себе та міст, щоб зупинити навалу російських окупантів.

Читай у Google News!