Нейтралітет України 2014 року привів до втрати Криму та частини Донбасу – Фріз

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Нейтралітет України

Питання нейтралітету не може бути предметом компромісів, пише народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ірина Фріз.

1. Нейтралітет України 2014 року привів до втрати Криму та частини Донбасу.

2. Гарантії безпеки у вигляді Будапештського меморандуму є використаним шматком паперу, як і Договір про дружбу з росією від 1997 року.

3. Після завершення війни росія не зникне, як і не зникне російський шовінізм та імперська політика.

4. Вся історія України – це боротьба за незалежність з росією, отже загроза існуватиме доти, доки існує росія.

5. Треба забути про гіпотезу, що російська влада не дорівнює російському народу. Подивіться на рейтинг схвалення війни серед росіян – влада є віддзеркаленням народу. І справа навіть не в силі пропаганди та телевізора. Справа в історії, переконаннях та цінностях.

6. Закінчення війни розпочне новий період, коли росія буде збиратися з силами та враховуючи помилки розпочне готуватися до нової війни з Україною. І в умовах нейтралітету ота війна буде значно гіршою за наслідками.

7. Кінець війни означатиме зняття більшості санкцій з росії, що дозволить спрямувати кошти на їх ОПК для підготовки до нової війни.

8. Темпи підготовки росією до нової війни будуть значно швидшими за відновлення інфраструктури та обороноздатності України, адже росія не зазнала втрат на власній території. Таким чином, згода на нейтралітет означатиме закладання фундаменту для майбутньої поразки у війні, що розпочнеться у недалекому майбутньому.

Згода на нейтралітет сьогодні призведе до того, що за кілька років, ініціаторів та провайдерів цього нейтралітету будуть згадувати так само як і тих, хто готував Будапештський меморандум. Сьогодні Україна може виграти, але повертаючи нейтральний статус, вона лише відтягне справжні страждання на майбутнє.

Читай у Google News!