Зеленський зосереджений на парках і лавочках замість зовнішньої політики – дипломат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
zelensky4

Президент Зеленський демонструє абсолютну безпорадність в питаннях зовнішньої політики України, про це в ефірі “Прямого”, заявив дипломат і шоумен Дмитро Чекалкін.

На запитання як світ реагуватиме на заяви російського очільника Міноборони Шойгу про те, що нібито Київ напередодні Брюссельського саміту НАТО спровокував чергову кризу на Донбасі, Чекалкин заявив, що на його думку немає підстав стверджувати, що Україна якимось чином причетна до цієї ескалації на Сході.

“Зеленський навпаки демонструє абсолютно якусь там безпорадність. Ми отримали через зміну ситуації в Білорусі ще тисячу (кілометрів – УТ) небезпечного кордону з потенційним ворогом. Недаремно сьогодні Шойгу згадав не просто Російську Федерацію, а вже союзну державу”, – сказав Дмитро Чекалкін.

Чекалкін також акцентував на тому, що у такій складній ситуації, президент Зеленський зосереджений не на її вирішенні, а на парках і лавочках. “А в той самий час Зеленський у нас чим займається? Лавочки з QR-кодами відкриває. Що там в нього ще? Мільярд дерев збирається висаджувати”, – заявив дипломат Чекалкін.

Він також зауважив, що на його думку, така поведінка є проявом лицемірства.

Читай у Google News! google news