Зеленський підтверджує свій статус чемпіона з лицемірства – Чекалкін

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
чемпіона з лицемірства

Президент Зеленський вчергове підтвердив свій статус чемпіона з лицемірства. Про це заявив кадровий український дипломат Дмитро Чекалкін, передає prm.ua.

“Ще в минулому році, після першої пресконференції, коли він заявив, що ми будемо чемпіонами світу по боротьбі з коронавірусом, я сказав, що ви стали вже чемпіонами з лицемірства. Тому що стільки невиконаних обіцянок і стільки брехні, яка була ще на початку його виборчої кампанії… Тобто він засуджував Порошенка за те, що в нього Липецька фабрика, яка на той час уже була чотири роки зачинена, а сам продовжував і досі продовжує продавати свої серіали в росію і він просто отримує гроші від “Газпрому”. Він звинувачував Порошенка, що в нього там були офшори, на яких було знайдено зрештою 3000 доларів, а він десятки мільйонів отримував на свої офшори. І це тільки те, що знайшли “кроллівці” (агентство Kroll – ред.) по відмиванню грошей Коломойського”, – заявив він.

“Тобто у нас вкрали, за мінімальними підрахунками – по тому, що знайшли по “ПриватБанку” – 5,5 мільярдів. І ці гроші вкрадені були і відмивалися саме завдяки офшорами, в тому числі Зеленського. А сьогодні він продовжує брехати, продовжує давати обіцянки, які ніколи не виконає. І сьогодні достатньо вже підстав для того, що дійсно називати його не чемпіоном по боротьбі з коронавірусом, а абсолютно програшна в нього ситуація. Ми на останньому місці і по вакцинації, і по кількості вакцин, завезених, і немає абсолютно ніякого шансу у нас вийти з цієї кризи при такому керівництві. Тому він знову ж таки підтверджує свій статус чемпіона з лицемірства, а не чемпіона по боротьбі з економічними негараздами, з бідністю і таке інше”, – додав шоумен.

Читай у Google News!