Збройні сили України захищають східний фланг НАТО – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Президент України Петро Порошенко заявив, що сьогодні ЗСУ вже виконують важливі завдання для НАТО не просто захищаючи суверенітет і незалежність України, а й, фактично, захищаючи східний фланг Північноатлантичного Альянсу, розповів під час інтерв’ю “Прямому.

“На сьогодні ЗСУ вже виконують важливі завдання для НАТО не просто захищаючи суверенітет і незалежність України, а й, фактично, захищаючи східний фланг НАТО. Це розуміють і цінують наші партнери з Альянсу”, – сказав глава держави.

Також Порошенко підкреслив, що Україна має бути готовою в будь-який момент дати відсіч російським військам.”Доки триває агресія росії, ми маємо тримати порох сухим, маємо тримати напоготові зброю, щоб дати відсіч тим численним дивізіям, які путін розташував вздовж нашого кордону”, – зазначив президент.

Порошенко підкреслив, що за майбутнє України віддали життя тисячі військових, цивільних, а також героїв Небесної сотні.”2959 воїнів віддали своє життя, щоб ми зараз мали можливість будувати Україну. А ще – життя Героїв Небесної сотні. А ще – тисячі загиблих цивільних. І ми не маємо право про це забувати. Потрібно відповідально підходити до вибору, який зараз стоїть перед Україною”, – наголосив глава держави. В інтерв’ю президент України також заявив, що деокупація Криму детально обговорюється з партнерами України в НАТО.

Раніше повідомлялося, що у НАТО вважають рф головною загрозою євроатлантичній безпеці. Україна подасть до 2023 року заявку на членство в Європейському Союзі та отримає План дій щодо членства в НАТО. За оцінками екс-помічника міністра оборони США Майкла Карпентера, Україна може приєднатися до НАТО навіть з окупованими територіями. 

Читай у Google News!