“Услужливі ідіоти”, які більше ні на що не здатні, дестабілізують країну зсередини – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
poroshenko es2

Внутрішню єдність в країні, яка стала запорукою спротиву ворожому вторгненню, намагаються зруйнувати “услужливі ідіоти”, заявив п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко в інтерв’ю журналісту Віталію Портникову.

“Ми зустрілися із Зеленським 24 лютого на Банковій. Мені було важливо, що він підійшов, ми потиснули руки. Він сказав, що ми починаємо із ‘чистого листа’. Зараз у нас є єдиний ворог – путін. І ми не маємо питань один до одного. Я тішуся тим, що ми тримали цей потиск рук достатньо довго, аж допоки ‘услужливі ідіоти’, не повернувшись з ‘польських котлів’ і карпатських лісів, де вони напружено ‘вели війну’, вирішили продемонструвати свою потребу, бо ні на що інше вони не здатні. І почали дестабілізовувати єдність зсередини”, – зазначив п’ятий президент.

“Бо що таке була єдність, починаючи з 24 лютого? Це було те, чим ми здивували світ. Це було те, чим ми здивували путіна. путін сподівався на те, що Україна вибухне зсередини. Ми не дали йому жодного шансу”, – констатує Порошенко.

“І разом зі Збройними силами України, міць яких і він, і світ, і НАТО недооцінили. Я пишаюся тим, що я долучений до створення Збройних Сил України з 2014 року, і пишаюся, що врешті решт вдалось і сьогодні”, – додав Порошенко.

“Якби не Збройні Сили України, ніяка світова солідарність окремо, ніякі гроші, ніякі інші фактори включно з єдністю не зупинили б путіна і не зламали б хребта під Києвом, під Черніговом, під Сумами, під Полтавою, де озброєний народ вийшов проти агресора”, – підсумував Петро Порошенко.

Читай у Google News! google news