Заборона на виїзд для Порошенка псує імідж України та грає на руку тим, хто не хоче бачити Україну в ЄС – депутат Європарламенту

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Порошенка

Заборона на виїзд для Петра Порошенка псує імідж України, заявив депутат Європейського парламенту від Німеччини, член комітету Європарламенту із закордонних справ та доповідач по Україні Міхаель Ґалер, передає prm.ua.

“Я переконаний, що на даному етапі таких ситуацій потрібно уникати. Звісно, ці події не сприяють іміджу України за кордоном”, – наголосив євродепутат.

“Я є одним з найсильніших друзів України. Що б не сталося, я завжди буду підтримувати вас у вашій боротьбі з агресором, а також підтримувати більше санкцій, більше зброї для вас. А також ваше бажання отримати статус кандидата в ЄС. Втім, на Заході є ті, хто вагається щодо цього, а тому шукають аргументи, чому Україна може бути не готова стати навіть кандидатом. Отже, така поведінка і така практика явно, на мою думку, безумовно допомагає цим структурам і силам всередині ЄС, які не дуже люблять Україну”, – застерігає депутат Європейського парламенту.

Читай у Google News!