Український дипломат запропонував парі московському лобісту Шредеру

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Український посол у Німеччині Андрій Мельник відреагував на висловлювання колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера щодо Криму і запропонував парі. Про це пише у Facebook дружина дипломата Світлана Мельник.

“москва вирішила підтягти либонь свою останню важку артилерію — топ-лобіста, ексканцлера Шрьодера. Адже прямо на наступний день після статті посла у тій же берлінській газеті Tagesspiegel виходить інтерв‘ю Шрьодера з закликом скасувати російські санкції і тезою про те, що ‘жоден російський президент ніколи не віддасть Україні Крим'”, – написала Мельник. На її думку, це говорить про те, що в Москві “реально почали панікувати”.

Водночас, у коментарі “Укрінформу” посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що чим голосніше пан Шредер та інші лобісти мілітаристської Москви на кожному розі волають про те, що запроваджені проти росії санкції є нібито “безглуздими”, тим більш очевидним стає для німецької громадськості той незаперечний факт, що санкції ЄС та США чудово діють та надзвичайно боляче б‘ють у саме серце і без того кволої російської економіки, а відтак і політичного керівництва.

Він розцінив як “крик відчаю” намагання головного путінського лобіста в Німеччині “знову завести свою платівку” з вимогою скасувати санкції проти рф.

Читай у Google News!