Зеленський повторює тези російської пропаганди про трагедію в Одесі – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

За трагічними подіями в Одесі, так само як і за анексією Криму та війною на Донбасі стоїть росія, але президент Зеленський не хоче дратувати путіна і мовчить про це. Про це пише на своїй сторінці у мережі Facebook співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

“Ідеологічні та політичні цілі тих, хто в травні 2014 планував заколот в Одесі, відомі всім, окрім Зеленського. Це – створення “Одеської Народної Республіки”, захоплення Бессарабії, повне відрізання України від виходу до Чорного моря. Тоді ж, в травні 2014-го путін, якому Зеленський любить заглядати в очі, на брифінгу для іноземних журналістів розповідав про “історичну Новоросію”, куди за його версією входили Донецька, Луганська, Миколаєвська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська і Одеська області”, – нагадує Геращенко про події 14-го року.

“Зеленський закликає розібратися, хто стояв за подіями в Одесі. Так це всі знають. росія. росія стояла за анексією Криму, війною на Донбасі, спробою захопити Одесу, Харків, Дніпро. Це вона планувала відчленування цих українських  регіонів”, – зазначає Ірина Геращенко.

Вона також нагадала, що у вересні і грудні  2019 року Зеленський обміняв моряків, яких путін був зобов’язаний звільнити за рішенням міжнародного морського трибуналу, на осіб, причетних до терактів в Одесі.

Читай у Google News!