Борг Укренерго перевищив ₴10 млрд

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Борг НЕК “Укренерго” перед державним підприємством “Гарантований покупець” на 30 квітня 2020 року становить 10,9 млрд грн, з яких 9,7 млрд грн – за послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електроенергії з альтернативних джерел.

Невиконані фінансові зобов’язання на 9,7 млрд грн за послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електроенергії з альтернативних джерел включають в себе борги:

● 0,4 млрд грн – за січень;

● 2,6 млрд грн – за лютий;

● 3,1 млрд грн – за березень;

● 3,6 млрд грн – за 20 днів квітня;

Як повідомляється, Укренерго порушує порядок оплати зазначених послуг Гарантованого покупця з початку 2020 року. Так, компанія не здійснила жодного платежу на користь держпідприємства за послуги, надані у березні та квітні.

Невиконання Укренерго своїх фінансових зобов’язань призводить до унеможливлення повного та своєчасного розрахунку з виробниками електроенергії, що у свою чергу є причиною дестабілізації роботи всього енергетичного сектору.

Як повідомлялось, через тарифну кризу в Укренерго утворилася постійна недоплата за послуги компанії, що призвело до найбільшого рівня дебіторсько-кредиторської заборгованості, ніж будь-коли в історії Укренерго.

Читай у Google News!