Українці не готові віддати росіянам ані Донбас, ані Крим – опитування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
віддати росіянам

Українці зовсім не готові віддавати ні Крим, ні Донбас: більшість вважає, що Україна має використати всі можливості для повернення окупованих територій Донбасу (86%) та Криму (80%). Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”.

Більшість громадян України (56%) вважає, що головною метою вторгнення рф є повне знищення українського народу, Така думка домінує в усіх регіонах України: від півдня (51%) до заходу (65%). 49% опитаних вважають, що мета нападу – окупація України та приєднання її до рф.

Лише 17% опитаних вважають, що рф має на меті змінити політичний курс України, 15% – запобігти розміщенню баз НАТО, 10% вважають, що мотивом є знищення військової інфраструктури України, 5% – провокування НАТО на війну. Тих, хто вважає, що вторгнення рф мало на меті захистити російськомовне населення – лише 2%.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%. Терміни проведення: 12-13 березня 2022 року. 

Читай у Google News!