Тимошенко залишає українців без ліків в умовах війни – Пацієнти України

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Тимошенко

Ага, знов. Колись ця політикиня “провалила” у ВРУ закон про медичний канабіс. А зараз вона особисто блокує продовження міжнародних закупівель ліків у Верховній Раді, пише Благодійний фонд “Пацієнти України”.

“Трохи передісторії. Міжнародні організації вже 7 років успішно закуповують ліки для важкохворих українців. Вони УЖЕ зекономили державі понад 200 млн доларів! В умовах війни це життєво необхідний механізм! Адже зараз Україна могла би купувати на міжнародних ринках ліки для поранених військових, тероборони і цивільних! Але закон, який дозволяє міжнародним організаціям закуповувати ліки, закінчить свою дію 31 березня”, – йдеться у повідомленні.

“Щоб продовжити міжнародні закупівлі, МОЗ підготував законопроєкт №6416. І його підтримали два ключових комітети: здоров’я нації та економічного розвитку. Але за одну ніч під тиском фракції «Батьківщина» та особисто Юлії Тимошенко Комітет з питань економічного розвитку фактично підмінив текст законопроєкту, прибравши будь-яку можливість купувати ліки через міжнародні організації”, – вважають у фонді.

За словами фонду, навіть під час війни Юлія Тимошенко продовжує використовувати російські наративи про нібито “зовнішнє управління” і “смертельні реформу Супрун” і особисто перекриває можливості постачання життєво необхідних препаратів для лікарень та тяжких пацієнтів!

“Якщо зараз підтримати таку редакцію, то це загрожує гуманітарною катастрофою! Більше того, у міжнародників вже є відпрацьований механізм поставок ліків в умовах війни, яким ми не зможемо скористатися. Депутати, ви можете залишити мільйони українців без ліків під час війни! Українські пацієнти вам цього не пробачать”, – закликали у фонді.

Читай у Google News!