США: Попри міжнародні домовленості, рф випробовує ядерну зброю низької потужності

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Американські агентства розвідки вважають, що росія проводить випробування ядерної зброї низької потужності всупереч міжнародним домовленостям, повідомив керівник військової розвідки Пентагону генерал-лейтенант Роберт Ешлі, інформує “Радіо Свобода”.

“США вважають, що росія, ймовірно, не дотримується мораторію на ядерні випробування”, – сказав Ешлі. За його словами, росія “не бажає підтверджувати”, що вона дотримується Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань 1996 року.

Постійний представник росії при міжнародних організаціях у столиці Австрії Відні Михайло Ульянов заявив агентству ТАСС, що росія дотримується мораторію на проведення ядерних випробувань.

2 лютого 2019 року США розпочали 6-місячний процес виходу з договору про РСМД після того, як Вашингтон і НАТО неодноразово звинувачували Москву в порушенні угоди. росія, яка заперечує ці звинувачення, заявила, що також виходить з договору, який забороняв обом країнам розробляти, виробляти і розгортати крилаті чи балістичні ракети наземного базування з дальністю від 500 до 5500 кілометрів.

Як повідомлялося, Північноатлантичний альянс (НАТО) уперше за десятиліття підготував нову військову стратегію, необхідність якої пояснюється, зокрема, ядерною загрозою, яку росія використовує проти Заходу.

Читай у Google News!