Ми будемо ініціювати законопроєкти, щоб передавати ЗСУ кошти з непрофільних видатків, включно з 2 млрд на “єдиний марафон” – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Ми будемо ініціювати законопроєкти, щоб передавати армії кошти з непрофільних державних видатків, включно з 2 мільярдами на «єдиний марафон». Про це заявив лідер “Європейської Солідарності” та п’ятий президент Петро Порошенко.

«У Верховній Раді ми ініціюємо проєкти законів, які підтримують волонтерство і благодійність, відновлюють справедливість, в тому числі і по відношенню до бізнесу, захищають інвестиційний клімат, малий та середній бізнес. Ми не допустимо згортання реформ, які наблизили Україну до Європейського Союзу за часів нашої каденції. Зокрема, децентралізації, яка була визнана найуспішнішою реформою, і зараз намагаються її зруйнувати», – зауважив Порошенко.

«Ми не будемо мовчати, коли намагаються зруйнувати систему Прозорро і реформу державних закупівель, систему корпоративного управління, коли всі державні корпорації раніше були прибутковими, перераховуючи гроші до бюджету, а зараз стали банкрутами», – констатує Порошенко.

Він також наголосив, що треба якнайшвидше ухвалити закони, необхідні для отримання початку переговорів про вступ України в ЄС і для членства в НАТО.

«Я дуже сподіваюся, що ми зараз це зробимо, бо це підтримує український народ. І вже на Вашингтонському саміті НАТО наступного року ми отримаємо запрошення в цей єдиний блок, який дозволяє зберегти, захистити Україну і мир в світі», – переконаний п’ятий Президент.

«Нас у Верховній Раді небагато – 27 бійців, але чотири роки каденції підтвердили – ми парламентський спецназ. Наша сила – командність, де один за всіх і всі за одного. Де всі працюють в рамках спільної стратегії. Я пишаюся тим, що стою на чолі цієї фантастичної, фахової, патріотичної команди. Ми сконцентровані на вирішенні проблем, які дозволять реалізувати прагнення українського народу», – резюмує Порошенко.

Зараз зрозуміло, що «Армія. Мова. Віра. ЄС і НАТО» – це не вузькопартійне гасло, а національна ідея українців.

Читай у Google News!