ОПУ наймає екстрасенсів, ворожок та відьом, щоб маніпулювати людьми – Ар’єв

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

На “споріднених Банковій медіа”, декотрі з яких фінансуються з бюджету в рамках телемарафону, збільшилася кількість різноманітних астрологічних прогнозів та інших віщувань, які поширюють вигідні Офісу президента наративи. Про це пише на своїй сторінці у фейсбуці нардеп “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв.

“Останнім часом на телеканалах 1+1 (Коломойський), Ми Україна (Єрмак) та інших споріднених Банковій медіа спостерігається вал “прогнозів” від осіб, яких титрують екстрасенсами, ворожками і відьмами. Все почалося ще з виборів-2019, коли лояльні штабу Зеленського ЗМІ розміщували розповіді екстрасенсів про економічне процвітання при новому президенті. Вийшло навпаки, але ілюстрація до статті вийшла дійсно пророчою – Кирил Тимошенко економічно процвітав разом з іншими паразитами на Великому будівництві”, – йдеться у дописі.

Ар’єв зауважує, що тепер “екстрасенси та ворожки” коментують також і війну. На сайті ТСН каналу 1+1 зʼявився “цілий розділ шарлатанства” під назвою “Астрологія”, на якому розповідають, коли закінчиться війна. “Щоправда, прогнози кожного разу дивним чином коливаються залежно від настроїв Офісу президента”, – додає Ар’єв. 

“На каналі Ми Україна, який безпосередньо контролює ОП, зʼявляється “відьма”, яка перед кадровими чистками, “прогнозує”, що підуть з ВР близького до Зеленського чоловіка. Враховуючи війну Єрмака проти близького президенту Арістова, говорити про збіг не варто, все явно сплановано”, – пише він. 

Він зазначає, що “підсадні екстрасенси” є давньою технологією маніпуляцій. “В СССР на населення впливали Кашпіровський і Чумак. Зараз беруть будь-кого, хто володіє мінімальними акторськими здібностями і має екстравагантний образ”.

“Найголовніше, все це за ваші гроші! І плюсівський ТСН, і придворний Ми Україна беруть участь в розподілі бюджетних 2 мільярдів, виділених на телемарафон. Тому, шарлатанство і маніпулювання народом оплачує сам народ”, – резюмує Ар’єв.  

Читай у Google News!