Міністри змінюються, але змін немає. Україні потрібне українське кіно – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
українське кіно

Всі міністри уряду Зеленського вигулькують з нікуди, все розвалюють і йдуть в нікуди. Дуже зручно. Прийшов, нагадив, заробив, пішов. Міністри змінюються, але змін немає, пише співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

українське кіно

Тому міністр культури має відзвітувати в ВР про свою діяльність,про марафон, політичну цензуру, рейтинги ДОМ/ Freedom, в які вгатили мільярди державних коштів. І з яких харчується квартал.

Всі ці Байрактар ТБ, шоу Олени Кравець за 60 млн. До речі, протягом війни чи не всі кварталівці отримали державні нагороди! Ордени «За заслуги»…

На відміну від тих, хто воює і життя своє віддав за Україну.

Кажуть, в ОП дуже тішаться відставці Саши Ткаченка. Як тішилися відставці Кирила Тимошенка.

Класичний прийом – скинути весь негатив на непрофесійного міністра. Хоч очевидно, що серіальна тендерна сітка розписувалася в ОП.

При цьому самі серіали ніхто не скасовує. Кінокіт, поровознюкТБ і інше пошломуві на низькому старті- освоювати гроші і знімати жуйку.

Україні потрібне українське кіно. Тому свого часу знімалися «Кіборги» і «Хайтарма». В паралельному світі , правда, для ʼуставших від войниʼ були «свати» і «слуга народу». На жаль, серіали перемогли Кіно. Й зараз друга серія цього фарсу, уставшим від війни знову треба поржать…..

Немає фільму про трагедію Зміїного, під час звільнення якого загинула найкраща наша десантура. Й про «Мрію» немає фільму, а можна було б почати кадрами з останнього параду, коли вона помахала нам крилом над Хрещатиком , по якому бігав Монатік, йому якраз орден вручали.

Й про Бучу, геноцид якої відкрив очі світу , фільму немає… Й про Маріуполь. Немає й досі кіна про красеня Василя Сліпака, зірки з Паризької Опери, який своїм співом піднімав настрій побратимам на фронті. Реальному, не культурному.

А чому? Бо ці історії примушували б думати…

Та й війна триває НЕ 500 ДНІВ, а більше 9 років.

Питання в міністрі культури. І в культурній політиці держави, яку підмінили політичною цензурою. В Кабміні, політичному органі, населеному нездарами. ОП, який фактично керує ВР і Урядом, хоч цих радників / порадників ніхто не обирав. І мовчазному парламенті, який вже 4 роки грає роль статиста , бо слуги – це випадкові люди, не політики. Зате нові обличчя.

Тому. Європейська Солідарність вимагає від уряду негайного скасування тендерів на пошлосеріали. Закриття російськомовних державних каналів, які стали годівницями для своїх і джерелом корупції. І внятної культурної державної політики воєнного часу.

Від правоохоронних органів, ДБР і ко. Ви б не ганьбилися, закрили б справу про «картини Порошенка» і порушили справу про злочинну бездіяльність і втрату Україною культурних цінностей. Бо коли треба було займатися їхньою евакуацією, дехто займався марафоном.

Від антикорупційних органів – глибокого аналізу всіх аморальних тендерів. До речі, квартал не декларується, як і позаштатні радники, бо формально не у владі. А дарма. Бо там до ладоньок прилипають державні кошти .

Говорять, на посаду міністра пропонуватимуть пані Островську-Люту, яка зараз керує Мистецьким Арсеналом. Сподіваюся, першим її рішенням буде скасування аморальних тендерів, ліквідація марафону і повернення трьох патріотичних ТБ каналів в ефір.

Ну, й внятна політика в сфері культури.

Читай у Google News!