Литва збільшить чисельність Збройних сил у півтора раза

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Уряд Литви затвердив плани збільшення чисельності бійців контрактної служби збройних сил країни на найближчі десять років з 10 900 до 14 500 осіб, повідомляє Delfі.

“Уряд Литви затвердив плани збільшення чисельності збройних сил країни в найближчі десять років. Згідно із затвердженим урядом проектом, кількість професійних військових до 2028 року має збільшитися з 10 900 майже до 14 500 осіб”, – йдеться у новині.

Окрім того буде збільшено кількість призовників на сто осіб – до 3900. До такої ж кількості має зрости кількість військовослужбовців підготовленого резерву.

одночас кількість курсантів Литовської військової академії та військовослужбовців, які навчаються на курсах молодших офіцерів, залишиться без зміни – 320 і 610 відповідно.

Такі плани розвитку підготовлені з урахуванням угоди політичних партій країни про те, що у 2030 році на оборону виділятиметься 2,5% ВВП. Зараз оборонні асигнування Литви незначно перевищують 2%.

Як повідомлялося, Литва і Польща домовилися посилити захист Сувалкського коридору – ділянку кордону Литви і Польщі шириною в 100 км, яка на заході межує з Калінінградською областю РФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket