Глава МЗС Литви про видачу паспортів РФ в ОРДЛО: Путін впроваджує методи, застосовані в Абхазії та Південній Осетії

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що указом про спрощену процедуру надання російського громадянства жителям так званих “Донецької та Луганської народних республік” президент Росії Владімір Путін впроваджує в Україні методи, застосовані в грузинських Абхазії і Південній Осетії, йдеться у повідомленні у Twitter.

“Росія застосовує “кращі практики”, які довели ефективність в грузинських Абхазії і Південній Осетії. Все це закінчилося окупацією 20% грузинської території. Це рішення виступає в якості лабораторії відвертого порушення міжнародного права і запровадження нової термінології – “паспортизація” поряд з “кордонизацією”. Це прикро”, – написав міністр.

24 квітня у Росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих “Донецької та Луганської народних республік”. “Встановити, що особи, які постійно проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей України, мають право звернутися із заявою про приймання в громадянство Росії у спрощеному порядку”, – йдеться в указі Путіна. Заяву про отримання громадянства РФ мають розглядати впродовж трьох місяців після подачі документів.

Як повідомлялося, так зване “керівництво” самопроголошених Донецької та Луганської “народних республік” заявило про поетапну видачу російських паспортів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket