Британський Інститут купив інноваційну українську систему 3D-друку титаном

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Британський Інститут зварювання (The Welding Institute, TWI) оголосив про партнерство з українською компанією “Червона хвиля” і перше замовлення системи 3D-друку титаном xBeam-18/I для аерокосмічної галузі Великобританії, повідомляє Greencubator.

Установка xBeam почне роботу у виробничій локації TWI у Кембриджі восени цього року. Співпраця з “Червоною хвилею” є частиною проекту Open Architecture Additive Manufacturing, який інститут запустив минулого року. Головна мета – забезпечити британську аерокосмічну галузь широким асортиментом деталей, створених за технологією тривимірного друку. Як пояснив Дмитро Ковальчук, директор підприємства “Червона хвиля”, в рамках співпраці буде проведена реконструкція зварювальної установки Інституту і додана функція 3D-друку.

Д-р Софія Дель Позо (Dr. Sofia Del Pozo), керівниця проекту з TWI, пояснює, що українська установка дозволить інституту ширше використовувати 3D-друк дротом. “Система забезпечує високий рівень гнучкості, одночасно з чітким контролем за процесом. Ми раді бути першими, хто використає xBeam у виробництві деталей для аерокосмічної галузі”, – сказала вона.

Окрім цього, TWI разом з “Червоною хвилею” та іншими учасниками проекту розроблятимуть спеціалізоване програмне забезпечення CAD/CAM.

Технологія 3D-друку дозволяє економити значну частину ресурсів і виробляти деталі з меншою кількістю відходів. Компанії економлять кошти, одночасно зменшуючи свій вуглецевий слід. Якщо для виготовлення деталі А традиційним способом витрачається 20-30 кг титану, то з технологією xBeam від українських розробників – лише 3-5 кг. Детальніше про українську систему, що поступово підкорює світову аерокосмічну галузь, читайте в нашому спецматеріалі.

Минулого року “Червона хвиля” стала переможцем програми “Кліматичні Інноваційні Ваучери”, започаткованої в рамках програми ЄБРР “Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату” (FINTECC) за фінансування Європейського Союзу. Отриманий грант команда витратила на розробку програмного забезпечення та допрацювання повного циклу системи тривимірного друку.

Як повідомлялося раніше, українці створили компактний 3D-принтер, який друкує з будь-яких металів.

Читай у Google News!