Торгівля з окупантами в ОРДЛО є зрадою України та шляхом до скасування санкцій проти рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Припинення спротиву на Донбасі й торгівля з окупаційною владою ОРДЛО є прямою зрадою України, написав у Facebook депутат із фракції партії “Блок Петра Порошенка”, голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

“Односторонні поступки терористам – без перебільшення є здачею національної безпеки країни. Агресор жодних поступок не робить і лише ротом Лаврова виставляє умови капітуляції. Тому припинення спротиву і торгівля в цих умовах – пряма зрада України”, – наголосив він.

Водночас  п’ятий президент України Петро Порошенко час брифінгу підкреслив, що представник ТКГ в Мінську представляє президента і повинен виключно в межах директив, визначених президентом.

“Саме тому ми ставимо питання президенту, чи це його бачення капітуляція України? Саме тому  ми вимагаємо негайної реакції. Червоні лінії – це ні капітуляції, ні розстрілу наших солдат, ні легітимізації окупації через механізми визнання податкового, режиму власності, режиму окупації. Якщо ми себе не будемо захищати, ми не можемо вимагати в інших країн адекватного захисту”, – сказав він.

Порошенко підкреслив, що торгівля з ОРДЛО призведе до скасування санкцій проти держави-агресора.

“Якщо ми вимагаємо, щоб продукція підприємств з окупованих територій не мала доступу до ринків США, Канади,ЄС, а самі будемо купувати продукцію – це призведе до режиму скасування санкцій. Кожен має розуміти наслідки подібних заяв. Тут все залежить від того, які директиви дає той, хто має право відповідно до Конституції. Мир на умовах капітуляції – це не є мир – це капітуляція”, – заявив він.

Як відомо, 5 червня голова української делегації на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську Леонід Кучма заявив про необхідність прописати в нових домовленостях про режим тиші в зоні збройного конфлікту норму “не стріляти у відповідь”.

Раніше голова українського МЗС Павло Клімкін наголошував, що дуже важливо не дозволити росіянам зберегти анклав на Донбасі.

Як відомо, 24 квітня у росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих “ДНР” та “ЛНР”.

Читай у Google News!