Юристи “п’ятої колони” Кремля закликають переселенців підписати позови проти Порошенка – Герасимов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Юристи “п’ятої колони” Кремля протягом останнього тижня активно обдзвонюють вимушених переселенців і пропонують їм підписувати позови проти п’ятого Президента Петра Порошенка.

Про це в ефірі програми “Право на владу” заявив співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов, пише prm.ua.

Він зазначив, що після провалу у Печерському суді та скандального викриття керівника слідчої групи ДБР Олега Корецького про політичне замовлення у справах Порошенка, Офіс Зеленського намагається створити інформаційну “димову завісу” і відволікти суспільство через “плівки Деркача”.

“Взагалі цей глибоко скоригований і сфальсифікований продукт “Деркач-ФСБ-продакш” навіть не варто коментувати, а треба одразу викидати на смітник. Якщо ви хочете почути про реальне ставлення Порошенка до путіна, то наказ про контрнаступ у 14 році завдяки якому звільнили 2\3 окупованого Донбасу, – оце є реальне ставлення Порошенка до путіна. Ініціювання суду в Гаазі відносно МН-17 – оце є реальне ставлення Порошенка до путіна. Виграш у Стокгольмі більш ніж 4 мільярдів доларів у російського Газпрому – оце є реальне ставлення Петра Порошенка до путіна. А ще є створення міжнародної коаліції, а ще є санкції, які були накладені на країну-агресора, а ще є отримання Томосу, а ще є Морський трибунал в Гамбурзі. І я цей список можу продовжувати. І не дивно, що після цього всього путін заявив – хто завгодно, окрім Порошенка”, – нагадав Герасимов.

Чому саме сьогодні крутили це кіно? Бо це така димова завіса для того, щоб прикрити від громадськості “Вотергейт” імені пана Корецького, який ще раз довів, як фальсифікується і фабрикується заради політичного тиску справи Офісом Генерального прокурора на замовлення Зеленського. Для того, щоб прикрити від громадськості те, як провалився Зеленський в Печерському суді. Щоб прикрити від громадськості те, що Зеленський і компанія разом з Венедіктовою хочуть арештувати телеканал Прямий. І багато інших речей”, – зауважив Артур Герасимов.

Співголова фракції «Європейська Солідарність» також повідомив, що про наявність записів заявляв сам президент Зеленський під час зустрічі з керівниками фракцій. “Під час однієї зустрічі з лідерами фракцій в парламенті України Зеленський відкрито сказав, що в них нібито багато записів розмов, і вони готові їх викидати. Тому велике питання, чи не у співпраці ФСБ і команди Зеленського відбувалося те, що відбулося сьогодні вранці”, – зауважив Герасимов.

“Насправді більш важливим для України є інше. Те, що Кулик заявив, що треба подавати позови проти Порошенка звичайним громадянам. Вже більше тижня юристи «п’ятої колони» обдзвонюють вимушених переселенців і закликають їх підписати позови проти Петра Порошенка, що нібито він винний, що вони втратили майно, а не російська Федерація. Я б хотів закликати переселенців – не будьте інструментом російської гібридної агресії. Не підписуйте ці позови”, – наголосив Герасимов.

Він закликав Зеленського забезпечити відповідно до закону створення консолідованої претензії до росії щодо компенсації за агресію проти України.

Читай у Google News!