Європа де факто нагородила росію за паспорти на Донбасі – Rzeczpospolita

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У щоденнику Rzeczpospolita читаємо, що росія намагається дестабілізувати Захід діями у великих країнах, повідомляє “Польське радіо”. З цією метою використовує серйозні проблеми, з якими змагаються західні суспільства.

Видання пише про рішення повернути росії право голосу в Раді Європи. Міністри країн, які належать до цієї організації, де факто нагородили росію за останню паспортну кампанію (на Донбасі), що є порушенням міжнародного права, позаяк підтверджує підкорення жителів завойованої території.

Газета відзначає, що в Європі не бракує російської пропаганди та дезінформації. Але вона потрапляє на податливий ґрунт проблем, які реально існують. Серед прикладів впливу рф – скандал в австрійському уряді, фінансова підтримка правих партій, наприклад, в Італії, Франції та Великій Британії, газопровід Nord Stream 2. З росією домовляються або хочуть скасовувати проти неї санкції ті, хто свої політичні проблеми пояснює впливом російського диктатора, – наголошує видання.

Видання Gazeta Polska Codziennie пише, що закон США про повернення неуспадкованого єврейського майна ухвалено з внутрішніх причин і він не має виконавчого апарата стосовно третіх країн. Проте, на основі цього закону москва намагається сформувати враження “єврейсько-американської загрози”, щоб викликати спротив поляків стосовно військової присутності США, яка блокує російські імперські дії в Європі.

На зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Ради Європи 17 травня досягнутий компроміс, що дозволяє повернути російській делегації право голосу в Парламентській асамблеї (ПАРЄ), якого вона була позбавлена ​​в покарання за анексію Криму. Зокрема рада бачити росію у ПАРЄ Німеччина, яка окрім цього веде кампанію із зняття санкцій проти рф. Раніше МЗС України опублікувало заяву, в якій відзначається, що до своєї 70-ї річниці Рада Європи “підійшла у кризовому становищі“. 

24 квітня у росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих “ДНР” та “ЛНР”.

Читай у Google News!