Геращенко: Сьогодні сценарій путіна – побудувати в Україні Малоросію

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Сьогодні команда нового Президента намагається переконати суспільство, що путін – не маніяк, і з ним можна домовитися. Тому важливо зупинити новий проект путіна – “Малоросія”, наголосила перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко, повідомляє прес-служба Солідарності.

“5 років тому Президентові України Петру Порошенку, разом з військовими, волонтерами, з українцями, з кримськими татарами, з певними політиками, з українським народом вдалося зробити надважливе – зупинити проект “Новоросія”, один із найкривавіших сценаріїв, задуманих путіним”, – підкреслила вона.

“Сьогодні новообрана команда запитує у суспільства: “Ви що думаєте, що путін маніяк? Так, я думаю, що путін маніяк. Тому що тільки маніяк може планувати розчленувати дружню країну, вкрасти Крим, відшматувати Донбас, тільки маніяк може утримувати тисячі заручників і політв’язнів, тільки маніяк може насолоджуватися від сліз їх родин… Так, путін – маніяк”, – наголосила Геращенко.

“Сьогодні, в цій гібридній війні, у путіна інший сценарій: не вдалася Новоросія, побудуємо Малоросію… Я вважаю, що ключовий виклик, який стоїть сьогодні перед Порошенком та його командою – зупинити Малоросію”, – зауважила вона.

“Що таке Малоросія в цій гібридній війні? По краплинці отрути вона, в тому числі, через ЗМІ, які на жаль, гібридну свободу слова часто пропагують в Україні, буде отруювати суспільство, вбивати нашу національну ідею – що це Україна. І не просто сильна і незалежна, а Україна в ЄС і НАТО. Я не хочу бути частиною Малоросії! Я хочу бути частиною України!”, – підкреслила політик.

Геращенко відзначила, що “Малоросія нічим не відрізняється від Новоросії… Тільки завойовувати її будуть не градами і танками, а в тому числі і “п’ятою колоною” і іншими гібридними методами. Наша задача – зупинити цей проект!”, – наголосила вона.

Як повідомлялося, співвласник і керівник студії “Квартал-95”, брат першого помічника Президента, Борис Шефір в інтерв’ю одному з українським ЗМІ висловив надію, що вже через два роки в Україні зміниться “політика українізації” і “Квартал-95” зможе повернутися на російський ринок. Також він сказав, що “путін – не маніяк, а розумна людина”, і з ним можливо домовитися. Прес-служба АП заявила, що думка Шефіра не збігається з позицією президента Володимира Зеленського.

Читай у Google News!