У Зеленського відмахнулись від заяв Шефіра

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

В Адміністрації президента Зеленського відхрестилися від заяв співвласника студії “Квартал 95” Бориса Шефіра, які той напередодні зробив в інтерв’ю “Детектор Медіа”. Про це йдеться у відповіді прес-служби АП на запит BBC News Україна.

“Він висловив виключно власну думку. Ця думка не збігається з позицією президента України Володимира Зеленського та Адміністрації президента”, – заявили у прес-службі. Також там нагадали, що пан Шефір не є посадовцем Адміністрації президента чи членом партії “Слуга народу”. Так само як не є ані штатним, ані позаштатним радником президента.

“З часу вступу Володимира Зеленського на посаду Борис Шефір не спілкувався з главою держави”, – уточнили у президента.

Про що мова?

Борис Шефір є співзасновником студії “Квартал 95” і давнім партнером Володимира Зеленського. Його брат – Сергій Шефір – нещодавно був призначений першим помічником президента України.

30 травня видання “Детектор медіа” оприлюднило інтерв’ю, в якому Борис Шефір зробив кілька гучних заяв.

Він назвав Володимира Путіна “розумною людиною”, з якою можна домовитися, а також критично висловився щодо схвалення мовного закону та квот для української мови.

На питання про те, чого він очікує від Володимира Зеленського, пан Шефір відповів: “Я очікую перегляду квот. 90% – це багато. Закон про мову треба скасувати і схвалити нормальний закон. Це перший крок для того, щоб припинити війну”.

Раніше повідомлялося, що лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко заявив про те, що в опублікованій на сайті президента України версії стенограми консультації Володимира Зеленського та нардепів не вистачає певних фрагментів. Про перекручування тексту та вилучені речення заявив і голова парламенту Андрій Парубій.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket