Зеленський влаштував шоу і треш, що руйнують інститут президентства – Кривенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Кандидат в президенти Володимир Зеленський зробив зі своєї передвиборчої кампанії шоу, яке веде до руйнації інституту президента, в ефірі ток-шоу “Ситуація” на “Прямому” заявив народний депутат України від фракції “Народний фронт” Вадим Кривенко.

“Вся ця історія – це таке шоу, треш і найгірше, що це руйнація інституційних основ держави. Це руйнація інституції президента, коли вибори президента перетворюється на отаке шоу і цирк. І вчора вже були заяви такі різкі іноземних журналістів, але думаю скоро це дійде і до політиків, якщо буде продовжуватись те, що ми бачимо зараз. Найгірше, що вся ця історія з аналізами – це такий собі інформаційний спам, який відволікає українського виборця від дійсно важливих питань. Природньо, що до Володимира в нас більше питань, бо про нього і його позицію ми просто не знаємо”, – наголосив він.

Кривенко наголосив, що Зеленському дійсно вдалось певним чином об’єнати Україну, адже за нього голосували і на Сході, і на Заході. Проте об’єднав країну він не якимось своїми ідеями чи планами на майбутнє, а своїм мовчанням.

“Він планомірно обходив всі питання, які є контраверсійними між сходом і заходом.  Тому, особисто я і наша політична сила, дуже хочемо почути, що він думає про вступ Україну в НАТО, ЄС, про агресію росії проти України, про статус Криму, чи плану він вести якісь прямі переговори з російськими найманцями і представниками російської окупаційної влади, які називаються “ЛНР” і “ДНР”. А от коли він почне відповідати на ці питання, тут криється патска. Бо коли він почне казати або так, або так, він може втратить частину електорату або на Сході або на Заході”, – додав він.

Саме тому, на думку Кривенка, Зеленський буде уникати таких запитань і прямих відповідей на них.

“Можна мовчати тиждень, місяць, будучи кандидатом. Але коли хтось стає президентом, він має чітко проводити далі політику. І народ України повинен знати, яка буде ця політика”, – зауважив він.

Видання нагадує, що кандидат в президенти Володимир Зеленський приїхав до клініки для здачі аналізів на елітній іномарці бізнес-партнера олігарха Ігоря Коломойського. Крім того, аналіз крові у Володимира Зеленського брав масажист кліники “ЄвроЛаб” Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу “Мастер шеф” та знімався у серіалі “Свати”. Ба більше, Зеленський першу він оприлюднив аркуш, на якому датою здачі аналізу значиться 2 квітня, а за 15 хвилин – із датою 5 квітня.

Як відомо, в аналізах президента України Петра Порошенка, які він здав на НСК “Олімпійський” 5 квітня, не знайдено психоактивних речовин.

Читай у Google News!