За нідерландським референдумом проти асоціації України з ЄС може стояти росія – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Голландського ультраправого політика Тьєррі Боде, який вів кампанію проти Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, звинуватили у тісних зв’язках з росією. Про це йдеться у розслідуванні видання Zembla.

Згідно з оприлюдненою інформацією, голова антиіммігрантської партії Форум за демократію Тьєррі Боде, писав колезі про Володимира Корнілова – який, відповідно до матеріалу The New York Times, пов’язаний з Кремлем – напередодні референдуму 2016 року щодо угоди з Україною. У своїх повідомленнях Боде описав Корнілова як “росіянина, який працює на путіна”.

Зокрема, в одному з повідомлень Боде писав “можливо, Корнілов захоче заплатити більше”. В іншому повідомляв, що “Корнілов не може з цим змагатися навіть з усіма його грошима”. Обидва повідомлення супроводжувались усміхненими та підморгуючими смайлами.

Як повідомляється, Боде рішуче виступав проти санкцій ЄС щодо росії після окупації Криму в 2014 році. У своїй передвиборчій програмі 2017 року його партія пропонувала “нормалізацію відносин з росією”, і Боде неодноразово ставив під сумнів критику уряду Нідерландів щодо росії за збиття рейсу MH17 в 2014 році.

Як відомо, Корнілов є вихідцем з Донецька й колишнім директором української філії російського Інституту країн СНД Костянтина Затуліна.  Наразі він мешкає у Москві, де виступає на державному ТБ із антиукраїнськими заявами.

Читай у Google News!