“З технічних міркувань”. В ОПУ пояснили, чому Україну не запросили на саміт НАТО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
НАТО

Сьогодні зустрічі в будь-яких форматах є трохи урізаними, тобто вони не в тому форматі, як би вони проходили до COVID-19, їх мінімізують за кількістю учасників, які там мають брати участь. Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, передає ukraina24.segodnya.ua.

“Україна, з іншого боку, з представниками НАТО перебуває в постійній дуже суттєвій комунікації. Тобто весь блок НАТО, всі країни в тій чи іншій мірі розуміють нашу позицію – що ми хочемо, що ми робимо та чого потребуємо з точки зору безпекової ситуації в регіоні. Я не думаю, що на саміті НАТО хтось не розуміє, особливо після весняної ескалації на наших кордонах, яку роль в європейській безпеці відіграє Україна”, – пояснив радник глави ОП.

За словами Подоляка, всі пропозиції від України будуть на столі саміту. “Безумовно, та чи інша сторона, яка братиме активну участь у саміті, а це члени НАТО – вони всі ці пропозиції будуть розуміти і промотувати, тобто говорити про це. Безумовно, кількість учасників міжнародних заходів сьогодні є граничною. Тобто ми можемо не брати там участь суто з технічних міркувань”, – вважає він.

Читай у Google News!