З 2014 року Україна була учасницею самітів НАТО, але вже два роки нас не запрошують – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
NATO

Україна була учасницею самітів НАТО, починаючи з вересня 2014 року, і завдяки активній позиції тодішньої команди вдалося подолати ембарго на постачання озброєння, необхідного для стримування російської агресії. Про це заявив лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

“Починаючи з серпня – вересня 2014 року, Україна є повноправним учасником самітів НАТО. Завдяки цьому нам скасували ембарго на поставки продукції подвійного призначення й озброєння. Ми почали отримувати летальну зброю. Починаючи від Яворова і закінчуючи ССО працюють наші партнери, які навчають нас, як бити ворога сучасними засобами. І вчаться від нас, як бити росіян в умовах гібридної війни. Це – Win-Win situation. І це все робили країни НАТО”, – нагадав Порошенко.

Але зараз Україну вже вдруге не запросили на саміт НАТО за два роки, констатує Петро Порошенко.

“Що може бути безпекою для України? Армія і членство в НАТО. Що робиться в армії, ви знаєте краще за мене. Ми не затверджуємо Державне оборонне замовлення. В армію не надходять сучасні зразки озброєння. Я маю права це казати, сьогодні я був у двох бригадах. Ми поставили найсучасніший комплекс спостереження, який рятує життя людей. Але ми маємо серйозні проблеми, що армія більше не є пріоритетом”, – застерігає Порошенко.

Читай у Google News! google news