Влада приховує віялові відключення ремонтними роботами?

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
віялові відключення

Наразі влада де-факто проводить локальні віялові відключення, але юридично не говорить, що віялові відключення існують в країні. Про це заявив політолог, депутат Київради Сергій Таран, передає prm.ua.

Він зауважив, що сам проживає у Київській області і неодноразово стикався з віяловими відключеннями електроенергії. За його словами, під відключення потрапляють і не тільки спальні райони, а низка державних установ. Зокрема, в околицях Києва до віялових відключень готуються навіть у школах.

На його думку, зараз політика така у влади, що вони зараз де-факто проводять віялові відключення, але юридично вони не говорять, що віялові відключення існують в країні, і вони намагаються це закамуфлювати під що завгодно: під планові відключення, під аварійні відключення.

“Але вони де-факто відбуваються. І кожного разу, коли ви чуєте від представників влади, що віялових відключень немає, у них просто треба спитати графік інших відключень, будь-яких – планових, аварійних. І ви отримаєте ті самі віялові відключення, але вони просто будуть називатися по-іншому”, – переконує депутат Київради.

Читай у Google News!