Порошенко обходить Зеленського у другому турі – опитування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Порошенко обходить Зеленського

Петро Порошенко в другому турі президентських виборів перемагає Володимира Зеленського. Такі дані оприлюднили організатори дослідження є Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова.

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, у першому турі Зеленський отримав би 17,5% від усіх опитаних або 24% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. За Порошенка готові голосувати відповідно 11% і 16% опитаних.

У другому турі Порошенко обходить Зеленського. За Петра Порошенка готові голосувати 50,1% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. За Володимира Зеленського 49,9%.

Порошенко обходить Зеленського

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом “Демократичні ініціативи” імені І. Кучеріва з 17 по 22 грудня 2021 року методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей, за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Читай у Google News!