Майже третині українців відключали електроенергію з початку опалювального сезону – КМІС

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Згідно з результатами опитування, яке проводив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) 26-29 листопада 2021 року, від початку цьогорічного опалювального сезону в домівках майже третини українців уже відключали світло. 

29,5% респондентів заявили, що від початку опалювального сезону вже зіткнулися з відключенням електроенергії у квартирі чи будинку. 70% заявили, що поки відключень не було. Більшість опитаних звинувачує в енергетичній кризі владу. Зокрема, 34,9% опитаних головною причиною кризових явищ в енергетиці назвали некомпетентність української влади. А 17,6% респондентів вважають причиною кризи корумпованість влади. 21,9% вважають, що енергетичну кризу спричинили навмисні дії українських олігархів. Лише 8,2% вважають, що причиною є ситуація на світових ринках газу та вугілля.

Під час дослідження методом телефонних інтерв’ю КМІС було опитано 1203 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей). Вибірка репрезентативна для дорослого населення України.

Читай у Google News!
Читай у Google News!