Інвестиційні няні Коломойського. Канадська TIU демонтувала свою сонячну електростанцію і пішла з України

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Канадська компанія TIU демонтувала обладнання своєї сонячної електростанції у Нікополі через конфлікт з Нікопольським феросплавним заводом Ігоря Коломойського, передає voanews.com.

“Система правосуддя виявилась неспроможною захистити наші інвестиції в Нікополі. Тож ми вирішили піти звідти”, – заявив гендиректор TIU Canada Майкл Юркович. За його словами, сам президент Зеленський надавав TIU персональні гарантії, вітаючи їхню роботу на інвестиційній конференції в Оттаві.

Канадські бізнесмени заявляють, що стали жертвою рейдерської атаки олігархів. Сонячна електростанція працювала на території Нікопольського феросплавного заводу. Два роки тому їх від’єднали від заводських електромереж, пославшись на необхідність ремонту. Простій триває, ремонт ніхто не веде, скаржиться Юркович. А тим часом від власників феросплавного пролунала пропозиція продати об’єкт за безцінь, обурюється інвестор.

“Ця ситуація не унікальна для останніх двох років у цій країні. Уряди світу, інші закордонні інвестори, люди в діаспорі повинні визнати, що це ситуація, яка зачіпає не тільки TIU, вона зачіпає багато бізнесів і стає все гіршою. І ми не хочемо більше грати в цю гру”, – додав Юркович.

Своєю чергою Нікопольський феросплавний завод стверджує, що канадські інвестори не дають металургійному гіганту ремонтувати власні електромережі.

Читай у Google News!