Влада нищить завод “Кузня на Рибальському” та просить його надати катери для піару – Гай

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Кузня на Рибальському

Чинна влада не соромиться хвалитися на параді до 30-ї річниці Незалежності України броньованими кораблями, виготовленими на заводі “Кузня на Рибальському”, який сама ж і знищує кримінальними переслідуваннями. Про це пише громадський діяч, керівник БФ “Мир і КО” Мирослав Гай.

“Влада, яка систематичними кримінальними переслідуваннями фактично знищує єдине українське підприємство з виробництва броньованих військових кораблів, не цурається використовувати ці ж кораблі для красивої картинки на параді до Дня Незалежності, зокрема корабель проєкту 58502 (середній розвідувальний корабель Laguna), який наразі проходить випробування”, – написав Гай.

Він також опублікував лист, який організатори параду в Одесі направили на адресу заводу “Кузня на Рибальському”:

“24 серпня 2021 року на рейді м.Одеса сплановано проведення морського параду на честь Дня Незалежності України. Просимо Вас розглянути можливість залучення корабля проєкту 58502, який проходить заводські-ходові випробування, до участі в проходженні кораблів під час параду (24.08.2021) та в дні репетицій параду (20.08.2021 та 22.08.2021) шляхом суміщення заходів з випробувань та участі у тренуваннях і проходженні”, – йдеться у повідомленні направленому на завод.

“Виходить так, що саме броньовані кораблі виготовляє тільки “Кузня на Рибальському”. Решта суден, які будуть створювати красиву картинку для монументальних відосиків Зеленського – це або цивільні судна-рятувальники, або вітрильники з Київської міської вітрильної федерації…Це і є політика подвійних стандартів”, – написав громадський діяч.

Він також нагадав, що колектив заводу “неодноразово заявляв про те, що тиск силових органів спрямований на знищення унікального підприємства”. Водночас “Кузня” в умовах не завжди вчасних розрахунків інвестує в проєкти власні кошти, як зазначив Гай.

Він наголосив, що це відбувається до того ж на фоні повного блокування Державного Оборонного Замовлення.

Читай у Google News!