Зеленський не має жодного стосунку до програми “Велике будівництво” – Уколов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
zelensky16

Рекламувати програму “Великого будівництва”, як програму президента Зеленського – це, щонайменше, тягне на перевищення службових повноважень. Таку думку озвучив політтехнолог Віктор Уколов.

“Влада має працювати для народу за народні гроші. Що, президент Зеленський власні гроші з декларації потратив на ці дороги? Ні, звісно. Це є гроші державного бюджету. А чого ж тоді це все пишеться? Чому там не написано “програма прем’єр-міністра України”, тому що уряд цим займається?”, – підкреслив Уколов.

Уколов також закцентував на тому, що в Кримінальному кодексі є стаття, щодо перевищення службових повноважень. А також стаття щодо зловживання службовими повноваженнями, зловживання владою.

“Так от, те, що ви бачите – це, на мою думку, якраз склад цих двох статей. Я не здивуюся, якщо після того, як президент Зеленський піде у відставку, проти нього порушать кримінальну справу за цими двома статтями для того, щоб з’ясувати, чи він не профінансував випадково з державного бюджету політичну рекламу для себе красивого. Звісно, я думаю, що президент там не буде причетний, тому що не президент підписує ці документи, а прем’єр-міністр і уряд. Тому йому нічого не загрожує. А от те, що все-таки склад 364 і 365-ї статей там може бути, я думаю, що юристи мене підтримають”, – каже Уколов.

Експерт зазначив, що “одна справа робити дороги”, а інша – писати усюди, де ці дороги роблять бюджетним коштом, що “це моя програма, це я зробив”.

Читай у Google News! google news