Військові перевіряють інформацію про війська рф у білоруській частині Чорнобильської зони

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Військові перевіряють інформацію користувачів соцмереж щодо імовірної наявності військ рф у білоруській частині Чорнобильської зони. повідомляє пресслужба 61-ї окремої піхотної єгерської бригади у Facebook

“В соціальній мережі Фейсбук шириться інформація про наявність поблизу україно-білоруського кордону на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження російських військ
Про наявність зазначеної інформації вже доведено до командування всіх рівнів. На даний час, факт присутності російських військ біля північного кордону України на білоруській частині Чорнобильської зони відчуження вже перевіряється”, – йдеться у повідомлені.

Як наголошується, у випадку, коли такий факт підтвердиться “61 опєбр готова за лічені години приступити до оборони України на вказаній ділянці україно-білоруського кордону та дати гідну відсіч агресору”.

Раніше політичний експерт Володимир Мартинюк написав у Facebook про те, що в білоруській частині Чорнобильській зони зараз багато солдатів і техніки армії рф.

“Щойно розмовляв з мешканцем Іванківського району, який проживає поруч з кодону з Білоруссю. Твердить що в білоруській частині Чорнобильській зони зараз повно солдатів і техніки армії рф. Спілкуючись з українцями які традиційно ходять через кордон в Білорусь, ці військові заявлять що їх завдання – швидко зайняти Київ. Твердять що до нового року вони нас, тобто Україну “сделают”. А зараз вони, схоже, чекають поки українців “зроблять їх разом” партії Зеленського і Медведчука. Щодня йдуть військові навчання з бронетехнікою і навіть авіацією. Місцеві жителі кажуть що росіяни тренуються “ламати” кордон України. Сплутати їх з білорусами не можливо – тому що чи не половина військових виглядають як “буряти” чи “якути”, – написав він.

У травні повідомлялося, що у Збройних силах України із 61-ї бригади Корпусу резерву створили окрему єгерську бригаду для посилення оборони на північному напрямку.

Читай у Google News!