Вища рада правосуддя відкрила справу щодо судді, яка зупинила ліцензію SkyUp

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Вища рада правосуддя прийняла рішення про відкриття дисциплінарної справи проти судді Баришівського районного суду Олени Литвиненко. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті ВРП.

У ВПР дійшли висновку, що суддя Олена Литвиненко, яка винесла ухвалу про призупинення ліцензії SkyUp на право перевезення пасажирів – “фактично зупинила господарську діяльність авіакомпанії, що є втручанням в діяльність товариства”, а під час вирішення питання щодо наявності чи відсутності підстав для забезпечення позову “взяла до уваги лише думку позивача, проігнорувавши інтереси відповідача та інших користувачів, пасажирів”.

Враховуючи зазначене, Перша Дисциплінарна палата ВРП ухвалила відкрити дисциплінарну справу стосовно судді Баришівського районного суду Київської області Олени Литвиненко. Наступним етапом є розгляд дисциплінарної справи та ухвалення рішення про притягнення або відмову в притягненні до дисциплінарної відповідальності.

Як повідомлялось, раніше суддя Баришівського районного суду Литвиненко подала у відставку, але пізніше передумала звільнятись.

Читай у Google News!