В Україні стартує 4-й етап COVID-вакцинації, з 1 по 3 залишаються невиконаними

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
vaccination

В Україні стартував 4-й етап вакцинації проти COVID-19, на якому прищеплюють людей старше 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал установ позбавлення волі та слідчих ізоляторів, повідомляє vaccination.covid19.gov.ua.

У міністерстві зазначили, що також триває щеплення пріоритетних груп з попередніх етапів, як-от медики та інші працівники закладів охорони здоров’я, мешканці та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, маломобільні громадяни, соціальні працівники та священнослужителі, освітяни, військовослужбовці та співробітники інших структур державної безпеки, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівники паливно-енергетичного комплексу та інших структур, від яких залежить функціонування держави. Також на підконтрольній українському уряду території щеплюють громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

Станом на 23 червня, в Україні від початку вакцинальної кампанії щеплено 1 755 139 осіб, з них отримали 2 дози – 394 107 осіб.

Як відомо, 3 березня МОЗ повідомило, що вакцинація проти COVID-19 в Україні проходитиме в 5 етапів:

1-й етап – медики, які працюють із пацієнтами з COVID-19, персонал та мешканці закладів для літніх людей, військовослужбовці на фронті (≈ 367 тис. людей).

2-й етап – решта медичних працівників, люди віком 80+ та соціальні працівники (≈ 3 млн людей).

3-й етап – люди віком 65-79 років, працівники критично важливих структур державної безпеки, працівники сфери освіти (≈ 7 млн людей).

4-й етап – люди віком 60-64 роки, люди з хронічними захворюваннями, люди, що працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі (≈ 11 млн людей).

5-й етап – решта дорослого населення України (≈ 13 млн людей).

Читай у Google News! google news