Євросолідарність вимагає закрити кордон з росією через спалах “дельта-штаму”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
кордон з росією

“Європейська Солідарність” вимагає від влади Зеленського закрити кордон з росією і повністю припинити пасажиропотік з країни-агресора через загрозу нового штаму коронавірусу, який вирує в рф. На думку членів фракції “ЄС”, Україна вже опинилася на межі нового спалаху пандемії COVID-19.

Як відомо, за останні кілька тижнів в росії вже було зафіксовано випадки зараження індійським штамом ковіду, що  призвело до рекордних показників смертності і переповнених ковідними пацієнтами лікарень у Москві.

Також йдеться про те, що науковці називають індійський штам вірусу “Дельта” більш небезпечним, аніж попередні штами. На думку вчених, нова мутація вірусу вдвічі підвищує ризик госпаталізації, а ймовірність потрапляння інфікованих до реанімації зростає у півтора рази. Тобто, новий штам має значно більшу швидкість розповсюдження та призводить до тяжчого перебігу захворювання у пацієнтів.

У фракції “ЄС” заявили, що загроза нової хвилі пандемії є реальною підставою для того, аби скликати термінове засідання РНБО. Члени фракції вимагають невідкладно закрити кордон з росією та припинити пасажиропотік: відмінити авіа і залізничні перевезення, припинити автомобільне і автобусне сполучення з країною-агресором, допоки епідеміологічна ситуація в Україні не стабілізується.

Усі українці, які повертатимуться із росії у встановлений період часу, мають проходити не лише тестування, але й контрольовану самоізоляцію – йдеться в повідомленні “ЄС”.

Читай у Google News!