Інші. Вакциною Pfizer щеплюють представників влади замість лікарів та вчителів – Сюмар

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Pfizer

Найефективнішу вакцину Pfizer отримують лише члени уряду та чиновники міністерств. Про це заявила народна депутатка “Європейської Солідарності” Вікторія Сюмар, передає prm.ua.

“На одній із погоджувальних рад, Петро Порошенко навів дані з офіційного порталу РНБО про те, кого ж насправді вакцинують Pfizer. Ви знаєте, там була одна людина із категорії 80 років плюс і 10 тисяч людей із категорії інші. Ми тоді запитали, а хто такі інші, яких в Україні сьогодні колять Pfizer? Ми сьогодні отримали численні свідчення, що Pfizer в Україні щеплюють представників влади. Що масова вакцинація Pfizer сьогодні відбувається в міністерствах і відомствах, в апараті РНБО, в МЗС. Тобто вакцина з найвищим рівнем захисту дають сьогодні не лікарям, які щоденно ризикують власним життям, не вчителям, не група ризику, її дають представникам влади”, – заявила Сюмар.

Вона заявила, що ніхто не створює ніяку логістику для масової вакцинації. Просто на територію міністерств і відомств приїжджає машина, автомобіль, де відбувається вакцинація.

“Мільйони українців сьогодні сидять вдома вже понад рік – це пенсіонери, люди з важкими хворобами, онкохворі, зі складними формами гіпертонії чи діабету – вони просто бояться вийти з дому. В цей час українські чиновники отримують другу дозу Pfizer. Для того аби отримати паспорти вакцинації й безперешкодно подорожувати до Європейського Союзу”, – наголосила Вікторія Сюмар.

Читай у Google News!