В ОВК №119 на Львівщині, де переміг кандидат від “ЄС”, не підписують протоколи

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

За попередніми результатами парламентських виборів, у 119 виборчому округу на Львівщині переміг кандидат від “Європейської Солідарності” Михайло Бондар. Проте, його конкуренти не хочуть визнавати поразку та подають численні скарги до виборчої комісії з вимогою перерахувати голоси, повідомляє кореспондент “Прямого” Ольга Зеліско.

“На одній з ОВК на Львівщині ще не підписали офіційно протоколи, це ОВК у м. Броди №119. Сьогодні ОВК відновила свою роботу. Тут продовжили розглядати скарги від різних кандидатів в депутати. Вони не хочуть визнавати свою поразку і пишуть скарги на роботу дільниці під час виборів і вимагають перерахунку голосів. ОВК відкидає їх скарги, аргументуючи це тим, що згідно чинного законодавства скарги мають подаватись у день виборів – 21 липня. Жодного перерахунку голосів на 3 день виборів, якщо нема обгрунтованих доказів порушення”, – розповіла кореспондент.

Наразі лідер на 119 окрузі Михайло Бондар від “Європейської Саолідарності”, чинний народний депутат, сотник Майдану, АТОвець. Він переміг з відривом у 140 голосів від кандидата зі “Слуги народу” Ореста Кавецького – 31-річного кандидата, керівника “Галсирпродукту”.

Також кореспондент додала, що Окружна виборча комісія 119 прийняла рішення про перерахунок на одній дільниці бюлетенів по багатомандатному окрузі через технічні неточності.

Ситуацію з підрахунком голосів в окрузі прокоментував “Прямому” і представник ОВК №119.

“Ми ці скарги зараз розглядаємо. Якщо є спірні питання, як зараз, ми викликали голову дільничної комісії. І голова дільничної комісії згідна, щоб зробити… Там різниця є. Протокол, який вона подала в окружну комісію, і той, що подав нам кандидат в депутати, копію з мокрою печаткою, різниця в одного кандидата є один голос. По виборчій дільниці №461004 – це є місто Радехів – в 14 пункті, де були голоси за політичні партії, не сходилася сума з тими, що проголосували на виборчій дільниці, і неможливо було її встановити. І коли ми провели повторний перерахунок голосів, виявилося, що в політичній партії “Голос” було 152 бюлетені, а в протоколі було внесено 162″, – розповів він.

Як повідомлялося, за оцінкою спостерігачів КВУ найбільше незаконної агітації було поширено від імені політичних партій “Слуга народу” та “Опозиційна платформа – За життя”

Читай у Google News!