У КВУ кажуть про рекордну кількість фактів незаконної агітації. Серед лідерів – “Слуга народу”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Наявність матеріалів незаконної агітації стало однією з ключових проблем парламентських виборів, заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель на пресконференції, повідомляє Укрінформ.

“Ця кампанія є рекордною за історію спостереження нашою організацією, тобто рекордною за останні 25 з половиною років щодо фактів незаконної агітації”, – сказав Кошель.

Він зазначив, що за оцінкою спостерігачів КВУ найбільше незаконної агітації було поширено від імені політичних партій “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Опозиційний блок”. Також наявні незаконні матеріали ще від п’яти політсил (Аграрна партія України, ВО “Свобода”, “Голос”, “Європейська солідарність”, ВО “Батьківщина”), а також низки кандидатів в одномандатних округах.

За його словами, упродовж 20-21 липня в регіонах України було розміщено значну кількість матеріалів, які мали ознаки прихованої та прямої агітації на користь окремих політичних партій та кандидатів у депутати. Але, як зазначив Кошель, ці матеріали переважно не містили прямих закликів голосувати за чи проти певних політичних партій, однак були виконані у тій же стилістиці та кольоровій гаммі.

Станом на 12.00 22 липня ЦВК опрацьовано 50, 24% електронних протоколів. Згідно з цими результатами за партію “Слуга народу” проголосували 42,44% виборців. “Опозиційна платформа – За життя” набирає 12,87%, “Європейська солідарність” – 8,65%, ВО “Батьківщина” – 8,02%, “Голос” – 6,39%.

Як відомо, явка виборців на позачергових виборах депутатів України становила 49,84%. 

Читай у Google News!