В них була своя логіка. З Офісу президента прийшла команда, без їхньої санкції мости не підривати – Червінський [відео]

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Червінський

Військовий-розвідник та полковник Роман Червінський розповів в інтерв’ю censor.net, як насправді Київщина була підготовлена до війни, про ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова, начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова та інших людей, які відповідали за безпеку й оборону України напередодні 24 лютого, а також подробиці того, хто готував операцію на аеродромі “Канатове” і чи знали про неї в СБУ. 

Відповідаючи на питання щодо “розмінування Чонгару” і наскільки це б могло втримати російські війські Червінський як приклад навів Мар’їнку, Авдіївку та Бахмут. “Скільки росіяни над ними борються зараз? Вже рік вони не можуть нічого зробити. Там те ж саме, тим паче, там є природні умови, щоб їх не пустити. Там дуже вузьке місце, якщо там поставити артилерію, авіацію, заміновано все буде і будуть пристріляні позиції – це майже нереально пройти так швидко, як вони пройшли”, – додав він.

Червінський також пригадав розмову з військовослужбовцем, який був заступником командира 72-ї бригади.
“Він каже, що коли вони за ніч встигли дістатися до Ірпеня, вибудувати позиції, щоб зупинити росіян, і коли він зрозумів, що не може їх зупинити, тому що сили нерівні – у нього одна бригада, а там пре з того боку десятки тисяч людей і техніки. Каже, що “логічно, мені потрібно було підривати мости через Ірпінь”. Каже, коли я доповів цю ситуацію командиру бригади, то він мені сказав: “З Офісу президента прийшла команда без їхньої санкції мости не підривати”. Це другий день. І каже: “Я на свій розсуд сам його підірвав, завдяки цьому я їх зупинив”, – сказав він.

Читай у Google News!