Ексрозвідник розповів про цілу групу “кротів” в Офісі президента

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
кротів

Низка високопосадовців з оточення президента Зеленського причетна до провалу спецоперацію з затримання терористів ПВК “Вагнер”. Про це заявив колишній начальник 5-го управління департаменту контррозвідки СБУ Роман Червінський, передає prm.ua.

“Мені здається, що в Офісі панує атмосфера, в якій вони вважають, що діють правильно. Вони бояться посваритися з росією. Там не один кріт, а просто така ціла група людей. Татаров, Єрмак, Демченко. Коли Бурба в останній день намагався зʼясувати, хто був зрадником і планував провести розслідування, то Демченко його відвів в бік і каже: ‘Для чого ти це робив, ти хотів, щоб російські танки були у Києві?’. Тобто вони тримають у страху самого президента, який за родом передової діяльності не розбирається у нюансах”, – заявив ексрозвідник та учасник спецоперації із затримання вагнерівців Роман Червінський.

Червінський звинуватив низку чиновників з оточення президента Зеленського у підривній діяльності та заявив, що здивований новими призначеннями  Головному управлінні розвідки Міноборони України. “Призначають людей, які перескакують через 9-10 ступенів проходження служби. Люди, які не мають досвіду керівних посад, вони призначаються на найвищі посади. В результаті цього відбуваються страшні речі, про які ми не можемо зараз говорити”, – заявив він.

Як повідомлялось, під Офісом президента пройшла акція “Геть російського крота”.

Читай у Google News!
Читай у Google News!