ДБР допомогло росіянам вкрасти майно “Київміськсантехномонтаж” – голова StateWatch

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
StateWatch

Майновий комплекс підприємства спочатку переоформили на росіян через недобросовісного нотаріуса, а тепер ДБР блокує розслідування. Про це пише голова правління громадської організації StateWatch Олександр Лємєнов у блозі для pravda.com.ua. Він посилається на слова своєї знайомої адвокатеси Ірини Бігунець.

Лємєнов твердить, що в грудні 2021 року росіянин Денис Кочков незаконно переоформив на громадянку рф Ганну Медєнцеву майновий комплекс площею майже 3 тис. кв. м. за вулицею Івана Павла ІІ в Києві, що належить підприємству “Київміськсантехномонтаж”. Оборудку провернула нотаріус Анастасія Івченко. Директор “Київміськсантехмонтажу” Василь Пшеничнюк згодом зміг через Мін’юст скасувати незаконні зміни в реєстрі. Але зробити з майном більше нічого не можна – воно заарештовано в якості речового доказу в кримінальній справі.

Коли нотаріус Івченко зрозуміла, що її дії викрито, вона заявила до ДБР: мовляв, це представники Нацполіції під тиском змусили її переоформити майно підприємства на росіян. З того часу минув рік, але ДБР так і не дізналося, що це були за представники Нацполіції та чи існують вони взагалі. Майно ж залишається заарештованим.

“Мимоволі складається враження, що нотаріус Івченко – це “добре знайома” на Петлюри [адреса офісу ДБР – автор] особа – і керівництво Бюро просто не дає законно відновити порушені права вищезгаданих громадян. Класична змова правоохоронців і нечистого на руку нотаріуса”, – пише Лємєнов.

На його думку, єдине завдання цього кримінального провадження – обмеження користуванням та розпоряджанням майном. Лємєнов також заявив, що незадовго до проблем з крадіжкою нерухомості до власників майнового комплексу приходили рієлтори з різними пропозиціями. А коли отримали відмову – погрожували співробітниками ДБР.

Читай у Google News!