Розробник спецоперації щодо “вагнерівців”: Вважаю, що нас зрадив Зеленський

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
зрадив Зеленський

Один із розробників спецоперації із захоплення “вагнерівців”, полковник Головного управління розвідки (ГУР) Роман Червінський вважає, що розвідників зрадив президент Володимир Зеленський. Про це він сказав в інтерв’ю fakty.ua.

“Це два роки цілодобової роботи п’ятьох офіцерів ГУР. “Сергій Петрович” [співробітник ГУР, що вербував найманців нібито для роботи у Венесуелі – УТ], який відповідав на дзвінки “вагнерівців” та спілкувався з ними, взагалі цим жив. Особливо напруженим був етап, коли ми підійшли до реалізації, тобто коли бойовики вже зібралися в дорогу. Ми чітко розуміли, що майже досягли успіху і що маховик зупинити неможливо… Коли “вагнерівці” були в Мінську, усі, хто брав участь в операції, вирішили, що все, – ми вже перемогли. Адже ніхто не чекав такої прямої зради”, – сказав Червінський. – Сьогодні можу відверто сказати вам: у нас є докази, що був дзвінок”.

На запитання журналістки, чи може він озвучити ці докази, Червінський сказав: “Поки що ні. Готові їх озвучити ТСК. Прийде час, розповімо всім. Ми знаємо, хто запропонував зателефонувати і хто акцептував цю ідею”.

Розвідник також прокоментував те, що слово “акцептував” Зеленський повторив на своїй пресконференції кілька разів.

“Він же цим словом маніпулює. Хочу чітко його лексиконом йому й відповісти. Саме він це зробив. І нехай він вийде та в обличчя скаже нам, що це не так. Протягом півтора року навколо цієї теми – зрадив він нас чи ні – й крутиться веремія. Я вважаю, що нас зрадив Зеленський. Зараз він намагається обгорнути свою зраду, як цукерку, в різні версії. Що Бурба “авантюрист і аферист”, що вибухнув би скандал із Туреччиною”.

Як повідомлялось, раніше президент Зеленський повідомив, що саме він розповів Аляксандру Лукашенку про в’їзд до його країни “вагнерівців”.

Читай у Google News!